Lojra me qifteli online dating Free philippine sex chat

Athua se kan qen n opozit tash e 8 vjet, premtimet e errsirs po i servirin bashk me eliksir-sharjet n adres t opozits aktuale.

lojra me qifteli online dating-48

Dhe kjo do t thot q ne shpresojm t jemi pjes e qeverisjes s ardhshme pr t munduar realizimin e programit politik dhe qeveris s LZHK.

Me abuzimet kriminale dhe keq-qeverisjen e dshtuar totalisht, PS e ka br fushatn e saj!

Ekrem Spahiu dhe Sekretari i Prgjithshm i PLL dhe njkohsisht kandidat pr deputet n kt qytet dhe mbar zonn Nr. Prve pasqyrimit krahasues t puns s strukturave drejtuese t nndegs, z. Ram Xhetani, i cili bri disa pyetje pr sqarimin e problemeve konkrete t karakterit organizativ dhe disa sugjerime pr thellimin e trajtimit t tematiks s puns s nndegs, pr ka z. Zona juaj tradicionalisht ka votuar pr t djathtn dhe, me t drejt, konsiderohet si bastion i denj i PLL dhe Zogizmit.

Pepmarku foli edhe pr aspekte organizative t puns, sidomos n kuadr t fushats zgjedhore, pun q synon kurorzimin me sukses t aktivitetit kryesor politik t zgjedhjeve parlamentare t vers, n kuadr t angazhimit t PLL n radht e koalicionit politiko-zgjedhor t LZHK, inicuar dhe drejtuar personalisht nga NMT Mbreti Leka I. Pepmarku u prgjigj me korrektes, duke pranuar me knaqsi sugjerimet, t cilat i reflektoi n sqarimet vijuese. Por tashm ne kontribuojm n kuadr t LZHK, e cila sht nj lvizje qytetare, gjithprfshirse e mbarkombtare, q synon pushtet politik pr ta shptuar kt vend nga katastrofa ku e kan uar socialistt dhe aleatt e tyre, q erdhn n fuqi me rebelim t armatosur dhe vazhdojn t qndrojn n pushtet me votvjedhje e mashtrime.

"Ditt e energjitiks" dhe nett e errsirs social-komuniste Nga Astrit KOLA N kulmin e vetsugjestionimit dhe marrzis, socpushtetart po mbushin sallat me punonjsit e administrats dhe truthart njomzak q i marrin nga lokalet e Bllokut, n kmbim t ndoca dozave t marra nga thast e trafikut, pr t kremtuar "fitorjen" e radhs mbi shpin t mjerimit dhe errsirs.

Duke br sikur nuk ka ndodhur asgj, teksa para disa muajsh lan pa drita dhjetra qytete e fshatra, megjithse vendi prmbytej nga rreshjet, t marrosurit nga deliri i pushtetit, alkooli dhe droga, po u dalin para shqiptarve me "dit" - tip konventash, ku kan derdhur gjith mashtrimet me t cilat synojn t gabojn srish zgjedhsit.

Ndoshta shqiptart kan vendosur t'i mbajn edhe disa jav mbi zverk kta qafir, ndoshta..., t presim...

Por pr kt duhet t mendohen mir para se t japin votn, sepse "kur vret veten, askush nuk ta ka gjakun borxh"!!!

Kjo sht hakmarrja e t vetshpallurve pronar t ktij vendi ndaj refuzuesve t skllavris, e q gjithsesi po trajtohen sikur t ishin eskimez.

Edhe Katilina dhe Enver-gjakatari i trajtonin m mir skllevrit e tyre.

Kta plangprishs, veturat e t cilve kushtojn sa nj nnstacion elektrik, e q do t'ua kishin zili edhe social-demokratt Bler e Shrder, t atdheut t "Range Rover" dhe "Benz", si faqezinj pa skrupuj kan fytyr t llapin npr ekrane pr "fitorjet" e KESH-it socialist dhe t mburren pr "garancit" e kredive t BB, athua se po ua falin n t mir t shqiptarve!!!

600 Comments

  1. The voyeur web cams before, I went to a goal I knew of.

  2. No pretendemos luchar contra nadie sino ofrecer aquello en lo que creemos.

  3. The Dating websites of our ranking have been the subject of strict tests.

  4. By Ian Spencer: "I thought I would share my experience with Russian or in this case Ukrainian ladies. I have now found myself in the situation that I feel comfortable in Ukraine.

Comments are closed.